תקנון אתר

תקנון ותנאי שימוש באתר popart2014.co.il (להלן ה"אתר")

מטעמי נוחות, התנאים מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים לכל מגדר באשר הוא.

 

כללי:

פופ ארט חנות לחומרי יצירה עם מספר חנויות בישראל, האתר הנו חנות וירטואלית של פופ ארט למכירת חומרי יצירה ותחביבים.

ראה פרטים נוספים בדף אודות

 

תנאים

- כל פעולה המבוצעת באתר תחשב כהסכמה של מבצע הפעולה כי הוא מודע לתקנון האתר, וכי לא תהא לו/למי מטעמו כל טענה/תביעה כנגד בעלי האתר/מפעיליו/מי מטעמם. מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר/מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.

- ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הרוכש).

- האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח (לרבות כתובת דואר אלקטרוני) לשום גורם אחר.

- פרטי התשלום של הלקוחות אינם נשמרים באתר, ישנה הפרדה בין האתר ומערכת הסליקה המבצעת את חיוב כרטיס האשראי באמצעות צופן כך שאין יכולת ממשית למי שאינו מורשה לאסוף נתונים אלה.

- המוצרים באתר הינם מקוריים, חדשים וללא פגם.

 התמונות באתר להמחשה בלבד.

 

אופן ומועדי אספקת המוצרים

- האתר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.

- משלוח ההזמנות מהאתר הנו רק בתחומי מדינת ישראל .ולאזור השרון והמרכז בלבד

- המשלוח יצא עם שליח והמחיר הסופי כולל בתוכו דמי טיפול ומשלוח.

- האתר יעשה את מירב המאמצים על מנת לשלוח הזמנה תוך 24 שעות מעת ביצוע ההזמנה באתר.

- כל הזמנה נשלחת בנפרד, יחד עם זאת נעשה מאמצים לאחד משלוח של מספר הזמנות לאותו לקוח, במידה ויבוצעו בהפרש זמנים של עד שעתיים אחרת יחשב כהזמנה ניפרדת. בכל מקרה דמי טיפול ומשלוח כלולים במחיר ההזמנה ובמקרה של איחוד הזמנות לא תנתן הנחה בדמי טיפול ומשלוח.

- זמן האספקה עד - 5 ימי עסקים, אך יתכנו הקדמות או עיכובים בהתאם למקום המגורים של המזמין ושירותי השליחות.

- את ההזמנות ששולמו, ניתן לאסוף באופן עצמאי ובתאום מראש מחנויות פופ ארט (ראה דף צור קשר באתר לפרטי התקשרות ותאום),.

- האתר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק הזמנה כזאת או אחרת, מכל שיקול שיבחר. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה ובמידה וחויב, יזוכה במלוא התשלום.

- במידה ומוצר, אזל מהמלאי, האתר ייצור קשר עם הלקוח ויעדכן אותו בעיכוב המשלוח עד לחידוש המלאי. במקרה כזה הלקוח יבחר אם לבטל את העסקה או להמתין לחידוש המלאי. במידה ויבחר לבטל את העסקה ובמידה וחויב, יזוכה במלוא התשלום.

 

אופן התשלום

- התשלום הוא באמצעות כרטיסי האשראי מבוצע בצורה מאובטחת על ידי חברה המתמחה בסליקה באינטרנט ועומדת בכל הסטנדרטים המחמירים. כמו כן ניתן לשלם בדרך אחרת על ידי תאום מראש עם האתר (ראה דף צור קשר באתר לפרטי התקשרות ותאום), במקרה כזה הזמנה לא תטופל עד שיוסדר התשלום.

 - החיוב הוא בתשלום אחד.

- הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית" / "עסקת אינטרנט" - המחירים באתר הם לרכישה באמצעות האתר בלבד.

 

מדיניות החזרות וביטולים

- על הלקוח לבדוק את המוצרים בהזמנה עם קבלתה. במידה שהלקוח קיבל את ההזמנה כשהיא פגומה, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 7 ימים מיום קבלת ההזמנה, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981. במקרה כזה עלות המשלוח של ההזמנה חזרה לאתר יחול על הלקוח, האתר יזכה את הלקוח, במידה וחויב, במלוא התשלום רק לאחר קבלת המוצרים חזרה אליו, כשהם במצב חדש ללא פגם או סימני שימוש.

החזרות וביטולים מתבצעים אך ורק בסניפים, עם הצגת קבלה והמוצר עליו ירצו להזדכות.

 

זכויות יוצרים

- אין לעשות כל שימוש בתוכן האתר או המוצרים לרבות העתקה, שיכפול, צילום ללא אישור מפורש מהאתר או מבעלי הזכויות.

 

שירות לקוחות

-  האתר מאפשר ליצור קשר ישיר עם מפעילי האתר בכל נושא. ליצירת קשר ראה דף צור קשר  באתר. האתר או מי מטעמו יעשו מאמצים להתייחס לכל פנייה תוך 24 שעות, למעט מקרים בהם לא יתאפשר הדבר ומכל סיבה שהאתר יחליט.

פרטים ליצירת קשר נמצאים באתר בדף צור קשר